אודות – יצוגית - כביסה למסעדות ולבתי מלון | השכרת בגדי עבודה
אודות יצוגית

חברת יצוגית מספקת מעל ל30 שנה ביגוד לתעשייה

חברת יצוגית הוקמה בשנת 1991 מתוך מטרה לפתור אחת ולתמיד את סוגיית האספקה, הכביסה והתחזוקה השוטפת של הביגוד המקצועי לחברות ועסקים בענפי המשק השונים שהתאפיינו באבידות, בגדים מוכתמים, בזבזנות ובמראה מרושל של העובדים. פתרונות הביגוד של יצוגית מספקים מענה מלא לכל נושא הביגוד המקצועי בתעשייה, אספקת הלובנה למלונות קטנים, הוסטלים, יחידות אירוח וכדומה. החל בעיצוב והתאמת הביגוד לצרכי החברה, דרך ניהול התחזוקה בכביסה ותיקונים, וכלה באספקה ושינוע שוטפים. למענה זה חשיבות עליונה לתיפקודו השוטף והיומיומי של כל עסק, תוך שמירה על ייצוג תדמיתי הכרחי בעולם תחרותי ומתקדם.
ביגוד למסעדות
הכירו את הנהלת יצוגית
מנהלת המפעל - טלי לב

טלי לב

מנהלת המפעל

גיורא לב - מנכ"ל

גיורא לב

מנכ"ל

הסיפור שלנו
לאחר כ-10 שנים שניהלתי חברה אחרת וסבלתי רבות מהמראה המרושל של העובדים תחתי, והמרדף הבלתי פוסק אחר המכבסות, עשיתי הסבה מקצועית לתחום הליסינג והטקסטיל והקמתי את יצוגית ב-1991. המטרה שעמדה לנגד עיניי היא לפתור אחת ולתמיד את סוגיית אספקת בגדי העבודה והתחזוקה השוטפת של הביגוד המקצועי בדרך יעילה, מקצועית וחסרת פשרות. במהלך כ-30 שנות העבודה ביצוגית פיתחנו מחלקות המתמחות בשיפור מנגנוני התפעול, המחשוב, הטכנולוגיה, הקידוד, המיון, התפירה, הכביסה והתחזוקה.

כיום לחברה צי משאיות לשירות בפרישה ארצית, ציוד טכנולוגי חדשני בכל מחלקותיה ומערכת התפעול ונהלי החברה הן מן המתקדמת ביותר. אני גאה במיוחד להעניק שירות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בדיוק כפי שאני, כבעל עסק רציתי לקבל.
לוגו יצוגית מבנה
רוצים לפתור את בעיית הביגוד שלכם אחת ולתמיד?

נשמח לתת לכם שירות ומענה לכל צורך, בהתחייבות על 100% אחריות לכביסה ואספקת ביגוד מקצועי, אישי ויומי לכל עובד.

ווטסאפ